AKUMULATOR 12V MSE YB4L-B (z elektrolitem)

  • Kod: 01MBMSEYB4L-B
  • Producent: MOTOSTART
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 60,00 zł
  • Niedostępny

Wysokiej jakość akumulatory marki Moto Start, które spełniają wymagania jakie powinna spełniać każda bateria rozruchowa. Dzięki dołączonemu w zestawie dozownikowi z elektrolitem, akumulator można uruchomić w każdym dowolnym momencie. Akumulatory Moto Start zapewniają wysokie parametry w atrakcyjnej cenie, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika.

Prawidłowo eksploatowana bateria, zachowuje wysokie parametry i długą żywotność.

Projekt i produkcja baterii jest wzorowana na akumulatorach YUASA.

Akumulator posiada polipropylenowe wieko i pojemnik, które jest odporne na uszkodzenia, gaz, olej oraz uderzenia. Bateria jest odporna na jakiekolwiek wycieki i korozję dzięki zastosowaniu najnowszej technologii AGM, która zabezpiecza elektrolit w specjalnych separatorach z włókniny szklanej.

Informacja dotycząca pobrania opłaty depozytowej za akumulator:

Ustawa z dnia 24 kwietnia 2009r. O bateriach i akumulatorach (Dz.U. Nr 79, poz 666) zobowiązuje nas do pobrania od kupującego- konsumenta opłaty depozytowej w wysokości 30zł oraz do potwierdzenia jej pobrania, jeżeli przy sprzedaży tych baterii lub akumulatorów kupujący (konsument) nie przekazał nam zużytych baterii lub zużytych akumulatorów, o których mowa w art. 53 ust. 1.

Opłata zostanie zwrócona w ciągu 30 dni od jej pobrania jesli zostanie w tym czasie zwrócony zużyty akumulator.